четвер, 30 квітня 2020 р.

Народні ігри на Великдень у дитячому саду.

17:06

Народні ігри на Великдень у дитячому саду.

Гра "Шапки"
Кожній дитині видається по шапці. Коли всі діти відвертаються, ведучий підкладає яєчко в одну із шапок. Гравці по черзі намагаються догадатися, у кого лежить яєчко. Той, хто угадає, стає ведучим.
Естафета з яйцем
Діти розбиваються на дві команди. Кожній команді видається по ложці з вареним яйцем. Учасникам необхідно, тримаючи в роті ложку з яйцем, добігти, наприклад, до цебра, обігнути його і передати наступному учасникові команди ложку з яєчком. Хто швидше справився з завданням - той виграв.
Плутанина
Вибирається той, що буде водити, він відвертається. У цей час діти беруться за руки і стають у коло, намагаючись максимально "заплутатися". Задача ведучого - розплутати їх.
Гусаки
Для цієї гри в дитячому саду будуть потрібні два будинки - для гусаків і для хазяїна. Між будинками живе вовк - ведучий. Хазяїн і гусаки спілкуються:
- Гуси, гуси!
- Га-га-га.
- Їсти хочете?
- Да-да-да.
- Так летіть!
- Ні-ні-ні. Сірий вовк під горою зуби точить, з'їсти нас хоче.
Після цього гусаки намагаються перебігти до хазяїна, а вовк їх намагається піймати. Той, кого спіймали - стає ведучим.

вівторок, 28 квітня 2020 р.

Розрізати фото на рівні частини онлайн


Намагаємося взяти в роботу якісну картинку, гарної якості (розміру) і обов'язково перевірте, щоб вона була в форматі альбомного або книжкового листа, тому що квадратна картинка поріжеться неправильно або у вас на аркуші залишиться багато вільного місця. В крайньому випадку, розтягніть її на весь аркуш, дотримуючись пропорції. Але краще все-таки знайти картинку відповідного формата.


Корисне посилання:

Маленькі діти не знають такого свята, як День святого Валентина. Зате знають, де знаходиться серце  і люблять своїх маму і тата.
Шановні наші батьки, любіть 💑 один одного, тому, що тільки в любові ваші діти щасливі !!!!
З Днем Закоханих вас!
А ще Улянка (дочка Елена Пархоменко) подарувала всім дітям Валентинки.


Сучасний вихователь – це…

Сучасний вихователь – це…

   Професія вихователя належить до творчих видів діяльності, оскільки професійна діяльність будь – якого педагога спрямовується на виховання унікальної, неповторної особистості.

   Ефективність дошкільного закладу залежить не лише від програм навчання і виховання, а й від особистості педагога. Безперечно вихователь повинен бути високо ерудованим з сучасним світоглядом, з об'єктивною самооцінкою, мати педагогічний такт, високо розвинуті професійні якості. Бути психолого – педагогічно досвідченим та вміти працювати з дітьми.

   Вихователь є основною фігурою в організації навчально – виховного процесу дошкільного закладу. Тож якими якостями слід оволодіти, щоб стати успішним, високо – професійним педагогом?

   Сучасний вихователь – це фахівець, який сьогодні працює в системі дошкільної освіти, володіє педагогічними технологіями, що відповідають новим суспільним цілям та рівню розвитку науки про дитину.

   Він повинен вміти працювати в умовах ринку , розуміти що тільки високий професіоналізм, творчість, ініціатива допоможуть йому знайти своє місце та само реалізуватися в професії.

   Слово педагог походить з грецької:падай – діти, гогос – водіння. Звідси й термін – педагогіка.

   Педагог, вихователь, який прагне позитивно впливати на дитину, має багато знати, бути творчою і водночас терплячою людиною, здатною до самовдосконалення. В.Сухомлинський сказав про це так «Виховання – це багатогранний процес постійного духовного збагачення та оновлення – і тих, хто виховується, і тих, хто виховує».

   Вихователь мусить бути доброзичливим, відкритим у ставленні до вихованців і батьків, уміти налагодити співробітництво з усіма учасниками навчально – виховного процесу в повсякденному житті, оскільки побут дає найбільше можливостей для розвитку малят. Перехід на особистісно – орієнтовану модель дошкільної освіти потребує зміни ставлення вихователя до занять. Заняття, на мою думку, відповідно до Базового компоненту та програм - це зайнятість дітей протягом усього дня за інтересами у групі. Завдання вихователя постачати дітям необхідний матеріал, підтримувати інтереси дітей, допомагати, втілювати в життя задумане.

   Вихователь повинен постійно працювати над підвищенням фахового рівня, володіти мистецтвом спілкування з людьми і дітьми. Сучасний вихователь володіє почуттям гумору. Саме він знадобиться в скрутну хвилину і додасть оптимізму в разі невдачі.

   В сучасних умовах вихователь повинен мати найвищий рівень фахової підготовки та високий інтелектуально – креативний потенціал. Вихователь – впевнена в собі людина, яка вміє поводитися в товаристві, не викликаючи своїми вчинками, поведінкою та зовнішнім виглядом зневаги до себе, людина, яка дотримується чотирьох основних правил спілкування: ввічливість, природність, гідність і тактовність.

   Важливим в особі вихователя є його зовнішній вигляд - це скромна сукня, зручний стильний одяг і взуття, яке б не заважало виконувати всі режимні моменти в роботі з дітьми. Вихователь – це чарівна жінка, сучасна, гарна. Енергійна, тобто жінка – свято, яка завжди мусить бути у формі, усі двадцять чотири години на добу. Жодного послаблення, жодного випадку відсутності зачіски, стриманого макіяжу і зі смаком дібраних прикрас.

   Джерелом натхнення, що живить вихователя, є діти, вона живе ними. Саме діти, яких вона так любить, дають вихователю невичерпну енергію, життєлюбність і позитивне мислення.

   Вихователь веде здоровий спосіб життя, займається спортом, захоплюється музикою, мистецтвом. Про місію вихователя – педагога, його професійне кредо можна говорити гарно й багато, а можна сказати лаконічно і ємко. Як зробив це Шалва Амонашвілі.

Набор ілюстрацій (із інета)

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Шановні батьки,пропоную вам цікаві ігри та завдання для ваших діток!